Bez nosaukuma‎ > ‎

Paldies līgatniešiem!

Publicēja 2017. gada 18. maijs 12:40Ainārs Rendors
Trešdien, 10.maijā, paziņojot piecus uzvarētājus un finansējuma saņēmējus, Līgatnes novadā noslēdzās “Latvijas Mobilā Telefona” (LMT) projektu konkurss “LMT Latvijai”. 

No 25 konkursa ietvaros saņemtajām projektu idejām Līgatnes novadā iedzīvotāju balsošanai otrajā kārtā tika izvirzītas 20. Par otrās kārtas projektiem nobalsots 1726 reizes.


Starp 5 otrās kārtas uzvarētājiem ir arī mūsu projekts: "Ķempju baznīcas vitrāžu restaurācija", kura anotācijā bija teikts: "Skaistās un izsmalcinātās Ķempju baznīcas vitrāžas ir nozīmīga liecība par vēstures notikumiem un vērtībām Līgatnes novadā 19. gs. otrajā pusē. To restaurācija ļaus saglabāt novada vēsturisko atmiņu, stiprināt sevī apziņu par mūsu saknēm un veidot mūsu novadu skaistāku arī nākotnē." Projektu iesniedza mūsu draudzes bijusī ērģelniece Ilze KūlePiešķirtais finansējums:1968,00 EUR.

Paldies Ilzei par darbu! Un īpašs paldies līgatniešiem, kuri bija balsojuši par mūsu projektu! Šī uzvara konkursā mūs ļoti iepriecina, jo tas parāda, ka dievnamam un garīgajām vērtībām vispār ir nozīmīga vieta Līgatnes iedzīvotāju sirdīs.Comments