Bez nosaukuma‎ > ‎

Kristīgās mūzikas koncerts 26. augustā (papildināta informācija)

Publicēja 2016. gada 18. aug. 11:58Ainārs Rendors   [ atjaunināts 2016. gada 25. aug. 05:46 ]
26. augustā plkst. 19.00  Ķempju evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks sociāli muzikālā projekta un CD "Debesu sūtīts" prezentācija.

Ieeja bezmaksas.

Būsiet laipni gaidīti!Diskā "Debesu sūtīts" ir dziesmas, kas piepilda ar mīlestību un mieru. Tās ir dziesmas, ko vecāki var dziedāt saviem mazuļiem.

Šī projekta vadītāja ir Milana no Ukrainas. Darbs pie projekta ir sācies vairāk kā pirms 2 gadiem. Pirmajā gadā tika ierakstīts CD krievu un ukraiņu valodā, pēdējā gada laikā tika ierakstīts CD latviešu valodā. Projekta ierakstos ir piedalījušies vairāk 30 izpildītāji no dažādām valstīm. Prezentācijas koncertos dziesmas no ierakstītajiem albumiem izpildījuši vairāk kā 100 izpildītāji no dažādām valstīm. Latviešu valodā dziesmas ir iedziedājuši tādi kristīgie izpildītāji kā Lība Ēce-Kalniņa, Kitija Ruža, Madara Dzintara- Pluša, Ariadna  un citi. Prezentācijas koncertā piedalīsies daļa no izpildītājiem un projekta vadītāja Milana, kas arī pati ir dziedātāja.

Prezentācijas koncertā būs iespēja iegādāties CD "Debesu sūtīts" un arī finansiāli atbalstīt šī projekta tālāko virzību.Comments